Добре дошли в нашия магазин!
BG
BGN
  • EUR
  • BGN
0886 700 129

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

Характеристики

Партиден номер: SFP-SX_OPZOON
Тегло(kg): 0.6
Тегло с опаковка (kg): 1.3
Височина на опаковката (mm): 280
Ширина на опаковката (mm): 380
Дълбочина на опаковката (mm): 120
Гаранция: 12 месеца
Върни До Горе