Добре дошли в нашия магазин!
BG
BGN
  • EUR
  • BGN
0886 700 129

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

Характеристики

Партиден номер: SFP-LX-20_OPZOON
Тегло(kg): 0.6
Тегло с опаковка (kg): 1.3
Височина на опаковката (mm): 280
Ширина на опаковката (mm): 380
Дълбочина на опаковката (mm): 120
Гаранция: 12 месеца

Най-продавани

HP LaserJet 1022

HP LaserJet 1022

Цена: 144.00лв.
HP LaserJet Pro P1102

HP LaserJet Pro P1102

Цена: 132.00лв.
 Xerox WorkCentre 3025B

Xerox WorkCentre 3025B

Цена: 190.70лв.
Върни До Горе