Сравни
0 Количка
Всички категории

Lexmark E232, E330, E332, E340, E342 Photoconductor Kit (30K)

Код:
12A8302
Цена: 22920лв.

Характеристики

 • Брой страници:
  30 000 pages
 • Съвместимост:
  Lexmark E232 / E232 with N4000e / E232t / E330 / E332n / E332tn / E340 / E342n / E342tn
 • Цвят:
  -
 • Гаранция:
  99 месеца
0
Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки