Сравни
0 Количка
Всички категории

Lexmark 24016SE

Код:
24016SE
Цена: 27161лв.

Характеристики

 • Партиден номер:
  24016SE
 • Номер на модела:
  Laser Toner Lexmark for E230/E232/E240/E330/E332 -2 500 pages
 • Брой страници:
  up to 2 500 pages
 • Съвместимост:
  Laser: E232, E330, E332, E340, E342n
 • Цвят:
  Black
 • Гаранция:
  99 месеца
0
Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки