Сравни
0 Количка
Всички категории

Консуматив HP 761 Yellow Designjet Printhead

Код:
CH645A
Цена: 39720лв.

Характеристики

 • Партиден номер:
  CH645A
 • Номер на модела:
  HP 761 Yellow Designjet Printhead
 • Съвместимост:
  Designjet T7100
 • Цвят:
  Yellow
0
Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки