Добре дошли в нашия магазин!
BG
BGN
  • EUR
  • BGN
0886 700 129

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

Партиден номер: SFP-LX_OPZOON
Тегло(kg): 0.6
Warranty: 12 months
Тегло с опаковка (kg): 1.3
Височина на опаковката (mm): 280
Ширина на опаковката (mm): 380
Дълбочина на опаковката (mm): 120
Върни До Горе